Сьогодні на великій перерві учні 4х класів зробили руханку з псом Патроном.
А на сцені актової зали учні третіх класів за допомогою своїх педагогів представили екологічну казкову феєрію "Збережемо красу природи", в котрій діти, тварини та рослини доводили, що берегти природу нашої планети - головна задача людства.
Після уроків для учнів восьмих класів відбулася інтелектуальна гра "Наше життя - це гра", яку підготували і провели вчителі природничих наук Олександра Андрійченко та Наталія Мигаль. У знаннях із хімії, біології та географії змагались команди "Екватор", "Пінгвіни" та "Фініки". Сьогодні перемогу здобула команда 8А "Екватор. На пів бала їм поступилася команда 8Б "Пінгвіни". "Фініки" з 8В посіли третє місце.