Аварія на Чорнобильській АЕС - відкрита рана України в ряду цілої низки злочинів комуністичного режиму. Пам'ять про неї житиме в серцях українців вічно.
Ти відомий сьогодні кожному -
Не ім'ям своїм, бідою.
Тою вулицею порожньою
Понад припятською водою.
Учні КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" провели хвилинки пам'яті у класах, присвячені Чорнобильській трагедії. Паперові янголи, створені дитячими руками засвідчують нашу шану до подвигу героїв, які закрили собою Україну від зловісного радіоактивного попелу.
А на перервах учні 7Б та 7В класів підготували і провели захід "Над Чорнобилем лунає дзвін". Під час якого присутні переглянули відео з хронікою тих часів, пригадали обставини, за яких виникла аварія, та її наслідки.
На завершення заходу прозвучала "Пісня про Чорнобиль" у виконанні учениці 9А класу Каріни Рідченко. Її супроводжувала хореографічна композиція у виконанні учнів 7В класу.