3 грудня 2022 року виповнилося 300 років Григорію Сковороді - видатному українському мислителю, який увійшов до списку 100 найбільших філософів світу.
Враженнями про видатного українця з учнями КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" сьогодні поділився Михайло Калініченко - журналіст, поет, викладач, філософ.
Старшокласники почули маловідомі факти з життя Г.Сковороди, ілюстровані поезіями пана Михайла. Шановний гість поділився з ними своїми роздумами про сенс людського життя, про усвідомлений вибір учнями своєї майбутньої професії, зробив невеличкий екскурс в історію України.
Зустріч розширила знання школярів про видатну особистість в історії України та оновила формат спілкування з відомими людьми Черкащини.