Напередодні Міжнародного дня протидії булінгу соціальний педагог Ніна Широкопояс та практичний психолог Світлана Левчук провели урок-практикум для учнів 7-х класів
з метою підвищення рівня обізнаності щодо поняття булінгу, його форм та структури і формування навичок відповідальної та безпечної поведінки.
Здобувачі освіти пригадали яка різниця між булінгом і конфліктною ситуацією; обговорили можливі причини поведінки агресора, жертви та спостерігачів; перевірили свої знання про булінг, розв'язуючи кросворд; розвивали вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації.