У КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" серйозно ставляться до профілактики цькування в дитячому колективі.
Напередодні психолог і соціальний педагог школи провели урок-практикум для учнів 7 класів, присвячений формування навичок відповідальної та безпечної поведінки.
Сьогодні по класах вихователі провели виховні бесіди з цієї обширної теми. Залежно від віку, учні познайомилися з поняттям булінгу та його різновидами, зокрема кібербулінгом. Обговорили його шкоду для гармонійного розвитку особистості та прийоми протидії.