Популяризація українських звичаїв і традицій сьогодні, як ніколи, актуальна. І цього дня учні 4-Б класу КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" провели "Гарбузовий день".
Гарбуз можна сміливо назвати одним із головних атрибутів осені, який символізує сонце, врожайність і добробут. Учні почули багато цікавого про гарбуз, дізналися про цілющі властивості цього корисного овоча. А ще - пригощалися смачним гарбузом і влаштували веселі розваги та гарбузову фотосесію.