Учні та педагоги КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" сьогодні з гордістю вітали нашого випускника, Дмитра Зозулю, студента Національної музичної академії.
Дмитро виконав естрадні і джазові композиції Європи, Америки та України. Крім співу наш артист представив глядачам музичні твори на синтезаторі та саксофоні.
Такі зустрічі дуже важливі як для педагогів, так і для учнів. Тому всі присутні щиро вдячні Дмитрові за чудову нагоду долучитися до музичних шедеврів і за те, що став взірцем для учнів. Адже своїм виступом показав їм, що досягти мрії можливо, якщо наполегливо до неї йти.