До цієї дати учні й педагоги КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" підготували кілька заходів.
A рідна мова - найсильніша зброя,
Осічки не дає вона в бою.
I гідно виступить в нерівному двобою
Та честь і славу захистить свою
Бо в мові - сила! Мова - код народу!
В ній єдність наша, розум, мудрість— все!
Вона дає нам волю і свободу,
І до вершин найвищих піднесе!
Тож мови не цурайтеся, шануйте!
Ми українці, поки мова є.
Вивчайте, прославляйте і цінуйте,
Тримайтеся й боріться за своє!
Зранку на учнів чекав святковий фотоквест. На перших перервах відбулися усні альманахи, які ознайомили учнів з історією свята, цікавими фактами з життя Нестора літописця та фактами про українську мову.
Об 11.00 разом з усією країною учні закладу приєдналися до написання Всеукраїнського рвдіодиктанту. До цієї події завідувачка шкільної бібліотеки підготувала виставку "Вірю в майбутнє твоє, Україно!"
Також наші учні взяли участь у Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика, який почався сьогодні. У жовтні продовжується Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка і в ньому наші учні беруть участь.
Після уроків для учнів 6-7 класів пройшла гра "Мовний Морський бій". Цього року досвід і знання допомогли виграти команді "Літописці" (7кл.)