Зимові свята в розпалі - і учні КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" вирушили привітати своїх шефів з #Черкаський_обласний_апеляційний_суд з Днем працівників суду.
Вони нещодавно відвідали школу з чудовим подарунком - музичним центром.
І от, настав час звітувати про те, як подарунок суддів допомагає нашим талантам розвиватися. Шефи оцінили виступи наших вокалістів і танцюристів і відповіли бурхливими оплесками.