На великих і маленьких покупців чекали солодощі, наїдки, напої, безпрограшна лотерея, вироби майстрів рукоділля та ще багато іншого.
Щороку до Різдва учні нашого закладу збирають кошти і розвозять подарунки. Фрукти - онкохворим дітям, солодощі і вітаміні набори - пораненим бійцям, засоби гігієни і солодкі набори - воїнам на фронт.
Цьогорічний ярмарок зібрав майже 147 тис. гривень. Чемпіоном став 2А клас, вторгувавши 17 тисяч. Учні змагалися один з одним, тому хочемо назвати тих, хто зібрав більше 6 тис. гривень. Це учні 1А, Б, В класів; 3А, В; 6А та 7В класи.
Дякуємо учням, батькам і працівникам школи, які створили чудову можливість кожному долучитися до шляхетної справи - допомогти тим, хто потребує допомоги!