Вихователь КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" Інна Ісаєва сьогодні виступила в ролі господині літературної кав'ярні і запросила колег на "Кавову поетичну пектораль".
У затишному колі однодумців і цінителів поезії звучали факти біографії та вірші черкаського поета В. Симоненка. Його пейзажна, любовна та громадянська лірика уже пів сторіччя хвилюють душі та серця багатьох поколінь.