Сьогодні в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" практичний психолог Світлана Левчук провела тренінгове заняття з вчителями на тему "Резильєнтність як особистісний ресурс педагога в умовах сьогодення".
Вчителі ознайомилися з поняттям "резилієнс"; розглянули його характеристики; визначали важливі складові благополуччя; зробили самодіагностику свого рівня стресостійкості; ознайомилися з практичними вправами та техніками розвитку своєї здатності протистояти стресу.
Заняття завершилося опануванням майндфулнес терапією (учасники смакували чай чи каву зі своєї улюбленої чашечки).
Дякуємо нашим ЗСУ за можливість відновити свої сили перед початком другого семестру та розвивати свою стресостійкість.