Такими процесами відзначаються канікули в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради". Педагоги закладу під час зимових вакацій продовжили традиції благодійності.
Вихователі працювали у творчій групі, яка виготовляє обереги та сувеніри для бійців ЗСУ. Частина з цих виробів поїде за кордон у якості лотів на благодійному ярмарку.
Ще одною доброю справою стало плетіння маскувальних сіток, в якому взяв участь увесь колектив школи. Протягом тижня педагоги, медики, кухарі та прибиральниці своїми руками сплели чотири сітки, які замаскують наших воїнів та їхню техніку на фронті.
Дякуємо волонтерам з #ГО_Наш_батальйон та Ірина Апілат за можливість опанувати новими для нас навичками і долучитися до важливої справи.
Разом до Перемоги!