Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос.Ця подія має за мету заохочення молодого покоління до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями.
Для святкування достатньо обрати цікаву книжку й знайти слухачів, що і робили сьогодні учні 4 - Г класу. Діти читали для однокласників та обговорювали твори Василя Сухомлинського. Також для дітей була проведена вікторина "Мандрівка улюбленими книгами".