У КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" триває підготовча робота до змагань з черлідингу серед дівчат у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Дівчата наполегливо тренуються щоб досягти найкращого результату!
У КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" триває підготовча робота до змагань з черлідингу серед дівчат у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Дівчата наполегливо тренуються щоб досягти найкращого результату!
18030 м. Черкаси
вул. Надпільна, 532
Тел: +38 0472 715118
Факс: +38 0472 715118
Email: sanatorna.ck.2st@gmail.com