Учні та вчителі доклали зусиль, щоб показати батькам, чого навчилися їхні діти. А саме: читати й запам'ятовувати текст, перевтілюватися в різних героїв, триматися на сцені, працювати в команді.
А казка, діти, справжнє диво,
Там подвиги й пригоди є.
Вона кінчається щасливо,
Там місце кожному своє.
І мудрість в ній перемагає,
І щедрість, і любов свята.
Хай кожен з вас запам’ятає
Що править світом доброта!
Два дні на сцені шкільної актової зали панувала її величність Казка. До уваги батьків, уважних і люблячий глядачів, були представлені казки "Рукавичка", "Вовк і семеро козенят", "Колобок" і "Пан Коцький".
На завершення свята, маленькі артисти привітали своїх мам, сестричок і бабусь з весною.