Сьогодні учні початкової школи знайомились з біографією і творчістю Т. Г. Шевченка, здійснили віртуальну подорож картинною галереєю видатного поета і художника, послухали голос Кобзаря, відтворений нейромережею, декламували його вірші.
Для учнів 9 та 10-11 класів учителі української мови та літератури приготували вікторину "Стежками Кобзаря". Обидві команди показали гарні знання життя і творчості Т. Г. Шевченка. Тому змагання закінчилися з рівним рахунком. Але переможцями стали всі присутні, адже сьогодні ми знову надихнулися творчістю великого українського поета.
Щоб продовжити линути на хвилі шевченківської поезії, дев'ятикласники вирушили до унікального музею однієї книги - Черкаського музею "Кобзаря". Тут учні змогли ознайомитися з найцікавішими виданнями збірки, простежили еволюцію ілюстрування шевченківських творів, а також побачили «Кобзарі» у перекладах мовами народів світу.