Учні 2 - В класу КЗ «Черкаська санаторна школа ЧОР» під керівництвом Катерини Коломієць взяли участь у Міжнародному конкурсі еколого - валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття», а саме, в номінації конкурсної роботи «Один день з життя природи».
Його мета - поповнити знання дітей про рослинний та тваринний світ, формувати основи екологічної культури та мислення, розвивати спостережливість, образну памʼять, увагу, кмітливість, виховувати любов до природи, бережне ставлення до навколишнього середовища.