Дві родини учнів 2-В класу КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" Буз та Науменко-Калініч під керівництвом Катерини Коломієць взяли участь у Всеукраїнському родинному конкурсі фотопрезентацій «Вишиванка - оберіг моєї родини».
Конкурс проходив під гаслом: «Вишиванку одягай - Україну прославляй!»
Вишиванка - оберіг українського народу, символ здоров’я, краси та щасливої долі, одяг вільних людей, символ української сили та сучасна зброя.