Березень - це місяць, коли зима сперечається з весною. А ще, на межі зими й весни, люди в цей час святкують Масницю.
В останній день Масниці в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" пройшло свято приходу весни і традиційне спалення злої Морени. На вулиці під голосні веснянки учні прикликати Весну, щоб швидше прогнала Зиму і принесла тепло. А потім, щоб Зима не здумала повернутися, спалили її втілення - опудало Морени, яка символізує смерть і все погане в житті людей. Разом з Мореною, з димом і полум'ям, полетіли побажання закінчити війн і щоб здох Путін.
Чаювання і ярмарок з традиційними млинцями та варениками завершили сьогоднішнє свято. Загалом, з добровільними внесками та продажем смакоти, було зібрано 60 тисяч гривень. Вони будуть використані на допомогу ЗСУ.
Дякуємо учням, батькам і педагогам за активну участь у святі та благодійності!