Зима... Як багато радості вона нам приносить: свята, дитячі розваги, пухкий сніг та веселий настрій. У своїх теплих оселях ми не забуваємо про тих, кому взимку немає де відновити сили, про наших друзів - птахів. А уявімо лишень на хвилинку, як їм важко у холодну пору.
Учні Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради щороку активно долучаються до природоохоронних масових заходів, зокрема, акції «Годівничка». От і цієї зими вихованці та вчителі школи вирішили допомогти птахам нашої місцевості пережити сильні морози.
Впродовж січня-лютого у навчальному закладі триває акція «Зимуючі птахи».
Учні разом з батьками майструють годівнички і розвішують їх на пришкільній території. Діти приносять птахам різну поживу: зерно, хліб, сало та інші ласощі. І рятують вони пернатих, повірте, не заради похвали чи винагороди.
Птахи не вміють говорити і навряд чи подякують словом. Але, будьте певні, добро завжди повертається сторицею!