Лунає пісня солов’їна
І вітер віє степовий.
Моя Соборна Україна
Знов зустрічає день новий.
Одна з головних сторінок нашої історії – боротьба українського народу за соборність своїх земель. Так вже розпорядилась історія, що упродовж століть наш народ та землі України були розрізнені, належали до інших держав: Російської імперії, Польщі, Австро-Угорщини. Споконвічною мрією українців було об’єднання розрізнених частин України в межах однієї держави.
День 22 січня 1919 року назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України. Саме в цей день було проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.
Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель-найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.
З нагоди святкування 22 січня 2018 року відбулася загальношкільна лінійка під гаслом «Пишаємося тим, що ми – сини і доньки України!», з метою поглиблення у учнів знань про історичний факт злуки українського народу, формування рис національної самосвідомості, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини.
Учасники свята порадували всіх емоційним декламуванням віршів про Україну, про народ , що спрямував свої зусилля на розбудову самостійної, вільної, нероздільної держави. Також учні висловили своє побажання, щоб у нашій країні панували мир і спокій, щоб всі пам’ятали про день проголошення вікової мрії, якою жили і за яку вмирали кращі сини України.
Яка ж вдалась сьогодні днина!
Що хочеться співать пісень,
Моя соборна Україна
Знов зустрічає новий день…….
На хвилі патріотичного піднесення прозвучали пісні про Україну, які супроводжувалися відеороликом про красу і величність нашої Держави.