Тиждень початкової школи

Найважливішим із завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів. У Черкаській загальноосвітній санаторній  школі-інтернаті І-ІІ ст. ЧОР тиждень  початкової  школи проходив під назвою «Кожен день у нас цікавий».  Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності учителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Діти  мали можливість реалізувати набуті знання, уміння, стати активними учасниками всіх подій тижня.

 

Конкурси, спортивні розваги, ігри розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Збуджені та зачаровані, грайливі та допитливі, усміхнені та щасливі діти з насолодою брали участь у заходах.  Кожен день мав певне спрямування:

  • Конкурс малюнків «Світ моїх захоплень».
  • Диктанти та творчі роботи «Цікавий світ  природи».
  • Акція для батьків « Запрошуємо на урок». Спортивні розваги, шаховий    турнір.
  • Флеш-моб «Веселі перерви». 
  • Шоу «Шукаємо таланти» та інсценізація казок учнями  перших класів.

Навіть самі назви днів тижня говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися в учнівських колективах. Їх режисерами- постановниками виступали класні керівники 1-4 класів.  Ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити тиждень початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих, сподівання учасників на отримання позитивних емоцій справдилися. Кожна активна та творча дитина була нагороджена грамотою.

  

 

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com