Допомога захисникам Вітчизни - обов’язок кожного свідомого українця. Вихованці Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату четвертий рік долучаються до волонтерської роботи. Так у школі-інтернаті вкотре пройшов благодійний Великодній ярмарок на підтримку воїнів, які захищають територіальну цілісність та незалежність нашої держави, а також для дітей, які зараз проживають на території розмежування України.
У цей день школа наповнилась запахами кулінарних шедеврів. Неабияке захоплення викликали вироби з природнього матеріалу, зроблені власноруч учнями-гуртківцями: сувеніри, обереги, писанки, прикраси. Саме так підготувались учні, учителі та батьки школи до благодійного ярмарку.
Байдужих у цей день не було нікого. Все як на справжньому ярмарку: скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб запрошували до свого столу. Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності.
Ярмарок вдався - було зібрано більше 30 тисяч гривень. Частина коштів передана волонтерам для придбання антиснайперського обладнання, а інша – на Великодні подарунки ( 500 штук).
За допомогою волонтерських організацій та Черкаського Крайового товариства українського козацтва ця допомога стане чудовим подарунком для наших військових, дітей, які навчаються в школах на лінії розмежування.
Звісно, ми розуміємо, що ця допомога — лише невеличка часточка того, що можна було б зробити, але сподіваємося, що це стане поштовхом для інших небайдужих людей.