В Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті I-II ступенів Черкаської обласної ради пройшов Тиждень дитячого читання. Метою тижня стали популяризація книги, культури читання учнів, бібліотечні знання школярів. Традиційно шкільна бібліотека стала важливою, невід’ємною ланкою у проведені навчально-виховних заходів у рамках тижня.
У бібліотеці щоденно демонструвались виставки книжок: «У світі казки чарівної», виставка-перегляд «Письменники Черкащини дітям», ВOOK platform «Усе минуще, тільки книги вічні», книжкова інсталяція «Золота колекція презентує книги серії «Бібліотека пригод», журнальний дайджест «Журнальна карусель запрошує», виставка малюнків учнів 3-х класів «Повчальний світ казок Івана Франка» (ілюстрований довідник). Також протягом тижня були проведені заходи:
- Години цікавих повідомлень «Від давнини до сучасності. З історії книги»;
- Читацькі посиденьки «Читаємо книгу вголос» (повчальні твори В.Сухомлинського );
- Презентація книги А.Григорович «Чарівні пригоди конячки Камелії…»;
- Віртуальна подорож «Скульптурна магія книги»;
- Бібліокруїз « В країні незвичайних книг»;
- Відеомультдень «Герої українських книжок у мультиплікації»;
- Віртуальна подорож «Книжковий калейдоскоп»;
Цікавими та пізнавальними для дітей стали проведені акції «Повернуті і щасливі», «Приведи друга до бібліотеки», «Подаруй книзі нове життя», «Подаруй нову книгу бібліотеці». Крім заходів, розрахованих на інформатизацію та популяризацію, шкільна бібліотека співпрацювала з учнівським самоврядуванням, який організував флешмоб «Читай з нами! Читай як ми! Читай краще за нас!», а також взяв активну участь у перевірці стану підручників.