Хай квітне миром Україна – свята, нескорена земля!

Доброю традицією Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату стало проведення благодійних концертів . Цьогоріч 27 квітня такий захід відбувся під девізом «Хай квітне миром Україна – свята, нескорена земля!». В актовій залі зібралося багато учнів, батьків, що долучились до благодійної акції. Завітали на свято гості – добрі давні друзі :  Чепелуха Віталій Григорович, крайовий отаман Черкаського крайового товариства українського козацтва зі своїми побратимами , Присяжнюк Юрій Петрович, крайовий хорунжий, радник гетьмана Українського козацтва, професор, Кутній Олександр Володимирович,  учасник бойових дій в зоні АТО, Магеррамов Валерій Файкович, хорунжий  Черкаського крайового товариства українського козацтва, командир полку, Володимир Пожидаєв, учасник бойових дій в АТО, інвалід війни.

 

 

 

Пісні про Україну, про мир та спокій на нашій землі лунали в залі. Не лишили нікого байдужими патріотичні міні-постановки, а веселі українські танці змушували підтанцьовувати та плескати в долоні всіх глядачів.

Гості свята були вдячні дітям за чудовий концерт та передали для майбутнього  музею школи  книжку « Вірші написані в АТО»  та маскувальні сітки.

За виручені від концерту кошти придбано  камуфляжну форму, а також частина коштів передані  волонтерам  для придбання  оптичного обладнання. 

Тож шлях добрих справ не закінчується. Ми з тими, хто потребує підтримки.

 

 

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com