Доброю традицією Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату стало проведення благодійних концертів . Цьогоріч 27 квітня такий захід відбувся під девізом «Хай квітне миром Україна – свята, нескорена земля!». В актовій залі зібралося багато учнів, батьків, що долучились до благодійної акції. Завітали на свято гості – добрі давні друзі : Чепелуха Віталій Григорович, крайовий отаман Черкаського крайового товариства українського козацтва зі своїми побратимами , Присяжнюк Юрій Петрович, крайовий хорунжий, радник гетьмана Українського козацтва, професор, Кутній Олександр Володимирович, учасник бойових дій в зоні АТО, Магеррамов Валерій Файкович, хорунжий Черкаського крайового товариства українського козацтва, командир полку, Володимир Пожидаєв, учасник бойових дій в АТО, інвалід війни.
Пісні про Україну, про мир та спокій на нашій землі лунали в залі. Не лишили нікого байдужими патріотичні міні-постановки, а веселі українські танці змушували підтанцьовувати та плескати в долоні всіх глядачів.
Гості свята були вдячні дітям за чудовий концерт та передали для майбутнього музею школи книжку « Вірші написані в АТО» та маскувальні сітки.
За виручені від концерту кошти придбано камуфляжну форму, а також частина коштів передані волонтерам для придбання оптичного обладнання.
Тож шлях добрих справ не закінчується. Ми з тими, хто потребує підтримки.