Я хочу жить, я маю право...Я хочу жить, я маю право.Я маю право на права.
Правова обізнаність громадян – запорука відповідального громадянства і міцної держави. Саме тому в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради багато уваги приділяється правовому виховання учнів.
6 грудня, у День Збройних Сил України, відбулася спортивно-прааова гра «Точно в ціль». Учні 4Б класу змагалися в прудкості та умінні вирішувати юрилично-правові питання. Команди «Юні юристи» і «Правознавці» справлялися в спортивній естафеті та виконували конкурсні завдання зі знання законів і прав.
Родзинкою гри стали інсценізації уривків з вивчених творів, в яких герої вирішували певні юридично-правові проблеми. Усі гравці показали гарні знання і спортивну підготовку, тож цілком логічно, що перемогла дружба. З такою юридично підкованою молоддю ми можемо бути спокійні за майбутнє нашої держави.