Черкаська загальноосвітня санаторна школи-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради продовжує свій передсвятковий благодійний марафон.
19 квітня на території школи відбувся Великодній ярмарок. Школярі, разом з батьками та педагогами і підготували до Великодня найрізноманітніші поробки і смаколики. До свята діти створили виставку Великодніх листівок з привітаннями для наших воїнів-захисників та однолітків у зоні ООС. Учні кожного класу виготовили святкові кошики і декорували ними стенд у холлі.
Благодійні ярмарки у нашій школі вже стали традиційними. І цього разу ярмарок присвячений збору коштів для дітей шкіл-інтернатів на лінії розмежування та бійців у зоні ООС. На зібрані кошти будуть закуплені подарункові набори. Їх передадуть волонтерам для доставки за призначенням.
За підсумками двох благодійних акцій було зібрано 38 400 грн. Скоро вони втіляться в подарунки і понесуть нашим захисникам привіт і нашу вдячність, а дітям у Маріуполі - радість і побажання всього найкращого.
Робити добро - найприємніша у світі справа!