Щоосені, в середині вересня, в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради дев'ятикласники вирушають у "Похід без походу". Найцікавішою пригодою цієї події є приготування каші батьками і педагогами. Поки юні туристи змагаються у веселій естафеті, дорослі готують смачну кашу. І справді, що може бути смачнішим на свіжому повітрі, аніж гарячий куліш, приготований мамами на живому вогні, з димком.
На жаль, погода в цьому році трохи завадила змаганням, але не змогла зіпсувати свято. Тож, куліш став центром сьогоднішного дійства.
Усім-усім бажаємо смачного!