6 грудня Україна відзначає День ЗСУ. Наша армія має славні традиції і багату історію. Серед легендарних сторінок нашої історії - славні козаки. До Дня Збройних Сил України в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулися традиційні змагання серед 5 класів "Козацькому роду нема переводу". Майбутні козаки змагалися в знанні історії козацтва, козацьких прислів'їв та приказок, мірялися силою та спритністю, командній роботі.
Всі учасники змагань показали гарні знання, вправність і уміння працювати в команді. Тож цілком закономірним стало те, що І місце поділили між собою 5-А та 5-В класи. З невеликим відривом ІІ місце посів цього разу 5-Б клас.
Сьогоднішній конкурс довів, що ми можемо пишатися нашими п'ятикласниками, бо вони мають справжній бійцівський характер. Бажаємо їм нових перемог.