Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом із дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.
В Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради традиційно відбувся мистецький конкурс «Школа має талант», який дав змогу відкритися багатьом творчим особистостям, адже головна мета конкурсу: самореалізація талановитої молоді та активізація її творчого потенціалу, виховання в молоді патріотизму, любові до рідного краю.
У конкурсі взяли участь близько 100 учасників, а це означає, що з кожним роком цей захід набуває все більшої популярності, зростає рівень підготовки конкурсантів. Кожен з учасників обирав собі до душі як напрямок: науковий, спортивний чи творчий, так і безпосередньо сам конкурс. Діти співали, танцювали, грали на музичних інструментах, виконували акробатичні трюки.
Всі номери були яскраві, творчі, по-дитячому милі. Учні школи продемонстрували свою дитячу та юнацьку художню самодіяльність, пісенне мистецтво та виконавчу майстерність. Найактивнішу участь учнів прослідковано у номінаціях «хореографія», «художнє читання». Образотворче мистецтво цього року також потішило якісними та яскравими роботами.